oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Szczyrk

Szczyrk
działka na sprzedaż

KON-GS-1341

DZIAŁKA BUDOWLANA 2000 m² POŁOŻONA W SZCZYRKU U STÓP SKRZYCZNEGO Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2000 m², położona w atrakcyjnej lokalizacji u stóp Skrzycznego w Szczyrku. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego ...

Powierzchnia
2 087,00 m2
Cena za m2
742,69 zł
cena 1 550 000 
działka na sprzedaż - Szczyrk
video
dom na sprzedaż - Jasienica

Jasienica
dom na sprzedaż

KON-DS-1332

Są domy nowoczesne i minimalistyczne. I są takie, w których kolory, faktury i detale grają pierwsze skrzypce - tworząc wnętrze  nietuzinkowe z charakterem.  W spokojnej, zielonej części Jasienicy znajduje się dom o powierzchni około 300 m², położony na pięknie zagospodarowanej ...

Powierzchnia
299,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 400 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 652,17 zł
cena 1 690 000 
dom na sprzedaż - Jasienica
video
dom na sprzedaż - Lipowa

Lipowa
dom na sprzedaż

KON-DS-1308

NOWOCZESNY DOM Z WIDOKIEM NA GÓRY W LIPOWEJ! Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 147 m², usytuowany na działce o powierzchni 8 arów, w malowniczej miejscowości Lipowa. Nieruchomość charakteryzuje się nowoczesną bryłą, wykorzystaniem ...

Powierzchnia
147,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
700 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 115,65 zł
cena 899 000 
dom na sprzedaż - Lipowa

Ustroń
mieszkanie na sprzedaż

KON-MS-1305

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Ustroniu | 72 m² | stan deweloperski | 2 miejsca postojowe | wysoki standard wykonania LOKALIZACJA Ustroń to jedno z najbardziej malowniczych uzdrowisk w Beskidzie Śląskim. Miejscowość znana jest z pięknych krajobrazów, górskich ...

Powierzchnia
72,23 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
12 000,00 zł
cena 866 760 
mieszkanie na sprzedaż - Ustroń

Bielsko-Biała, Lipnik
dom na sprzedaż

KON-DS-1293

Przestronny dom na sprzedaż w Bielsku-Białej – idealny dla dwóch rodzin. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni całkowitej 280 m², położoną na działce o powierzchni 7 arów w dzielnicy Lipnik. Dzięki przemyślanemu układowi pomieszczeń i możliwości ...

Powierzchnia
280,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
709 m²
Pokoje
9 pokoi
Cena za m2
3 500,00 zł
cena 980 000