Oferty specjalne

oferta specjalna
biurowiec na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
biurowiec na sprzedaż

KON-BS-1244

Szukasz wyjątkowej nieruchomości w centrum miasta? Przedstawiamy Państwu ciekawą ofertę sprzedaży kompleksu czterech budynków o łącznej powierzchni użytkowej ok. 1890 m², rozmieszczonych na wspólnym podwórku w sercu miasta Bielska-Białej.  Dla kogo ...

Powierzchnia
1 890,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 491 m²
Cena za m2
3 438,62 zł
cena 6 499 000 
biurowiec na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum
oferta specjalna
pawilon na sprzedaż - Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice
pawilon na sprzedaż

KON-BS-1260

Szukasz nieruchomości pod inwestycję? Chcesz kupić nieruchomość już przynoszącą dochód? A może interesuje Cię rozbudowa/budowa nieruchomości? Jeżeli tak, to mamy coś dla Ciebie.... Oferujemy na sprzedaż obiekt w centrum Czechowic-Dziedzic. ...

Powierzchnia
512,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 457 m²
Cena za m2
3 710,94 zł
cena 1 900 000 
pawilon na sprzedaż - Czechowice-Dziedzice
oferta specjalna
działka na sprzedaż - Lipowa, Twardorzeczka

Lipowa, Twardorzeczka
działka na sprzedaż

KON-GS-1282

ODKRYJ SWÓJ KAWAŁEK RAJU W SERCU BESKIDU ŚLĄSKIEGO! Przedstawiamy wyjątkową ofertę dla miłośników natury i spokoju - urokliwą nieruchomość w Twardorzeczce, położoną na skraju Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego i obszaru Natura 2000. Nieruchomość ...

Powierzchnia
5 200,00 m2
Cena za m2
134,62 zł
cena 700 000 
działka na sprzedaż - Lipowa, Twardorzeczka
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Wilamowice (gw)

Wilamowice (gw)
działka na sprzedaż

KON-GS-1344

GRUNT INWESTYCYJNY PRZY TRASIE S1 W GMINIE WILAMOWICE. Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 1,5103 ha, położony w Starej Wsi, w gminie Wilamowice. Nieruchomość znajduje się w strategicznej lokalizacji, bezpośrednio przy nowej drodze ...

Powierzchnia
15 103,00 m2
Cena za m2
120,00 zł
cena 1 812 360 
działka na sprzedaż - Wilamowice (gw)

rozumiem