video
dom na sprzedaż - Jasienica

Jasienica
dom na sprzedaż

KON-DS-1332

Są domy nowoczesne i minimalistyczne. I są takie, w których kolory, faktury i detale grają pierwsze skrzypce - tworząc wnętrze  nietuzinkowe z charakterem.  W spokojnej, zielonej części Jasienicy znajduje się dom o powierzchni około 300 m², położony na pięknie zagospodarowanej ...

Powierzchnia
299,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 400 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 652,17 zł
cena 1 690 000 
dom na sprzedaż - Jasienica

Bielsko-Biała
dom na sprzedaż

KON-DS-1322

Dom na sprzedaż – Bielsko-Biała, Aleksandrowice                              LUB ZAMAIANA NA INNĄ NIERUCHOMOŚĆ Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom mieszkalny o powierzchni 389 m², położony na działce 1471 m² w spokojnej, zielonej części Aleksandrowic. ...

Powierzchnia
389,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 471 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
3 663,24 zł
cena 1 425 000 
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała
video
dom na sprzedaż - Lipowa

Lipowa
dom na sprzedaż

KON-DS-1308

NOWOCZESNY DOM Z WIDOKIEM NA GÓRY W LIPOWEJ! Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 147 m², usytuowany na działce o powierzchni 8 arów, w malowniczej miejscowości Lipowa. Nieruchomość charakteryzuje się nowoczesną bryłą, wykorzystaniem ...

Powierzchnia
147,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
700 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 115,65 zł
cena 899 000 
dom na sprzedaż - Lipowa

Bielsko-Biała, Lipnik
dom na sprzedaż

KON-DS-1293

Przestronny dom na sprzedaż w Bielsku-Białej – idealny dla dwóch rodzin. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni całkowitej 280 m², położoną na działce o powierzchni 7 arów w dzielnicy Lipnik. Dzięki przemyślanemu układowi pomieszczeń i możliwości ...

Powierzchnia
280,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
709 m²
Pokoje
9 pokoi
Cena za m2
3 500,00 zł
cena 980 000 
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Lipnik

Lipowa
dom na sprzedaż

KON-DS-1269

OFERTA SPRZEDAŻY DOMU JEDNORODZINNEGO W LIPOWEJ DOTYCZY DOMU NR 2 OFERTA DOTYCZY ZAKUPU DZIAŁKI WRAZ Z UDZIAŁEM W DRODZE ORAZ GOTOWEGO FUNDAMENTU.  Oferujemy do sprzedaży działkę wraz z fundamentem pod budowę nowocześnie zaprojektowanego domu o powierzchni 147 ...

Powierzchnia
147,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
456 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
1 700,68 zł
cena 250 000 
dom na sprzedaż - Lipowa

Bielsko-Biała
dom na sprzedaż

KON-DS-1266

OFERUJEMY DO SPRZEDAŻY NIETUZINKOWĄ NIERUCHOMOŚĆ POŁOŻONĄ W MALOWNICZEJ CZĘŚCI BIELSKA-BIAŁEJ Szukasz przestronnej i dwu-mieszkaniowej nieruchomości dla swojej rodziny?? Chcesz mieszkać w spokojnej lokalizacji, ale z dostępem do boisk, placów zabaw czy restauracji ...

Powierzchnia
540,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
732 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
3 518,52 zł
cena 1 900 000 
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała
Kryteria wyszukiwania

rozumiem