oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Wilamowice (gw)

Wilamowice (gw)
działka na sprzedaż

KON-GS-1344

GRUNT INWESTYCYJNY PRZY TRASIE S1 W GMINIE WILAMOWICE. Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 1,5103 ha, położony w Starej Wsi, w gminie Wilamowice. Nieruchomość znajduje się w strategicznej lokalizacji, bezpośrednio przy nowej drodze ekspresowej ...

Powierzchnia
15 103,00 m2
Cena za m2
120,00 zł
cena 1 812 360 
działka na sprzedaż - Wilamowice (gw)
nowa oferta
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Komorowice Śląskie

Bielsko-Biała, Komorowice Śląskie
lokal na wynajem

KON-LW-1343

Do wynajęcia lokal usługowo–biurowy o powierzchni 70 m², zlokalizowany na terenach przemysłowo–usługowych Bielsko-Biała. To propozycja dla firm poszukujących dużej, elastycznej przestrzeni z możliwością pełnej aranżacji pod własne potrzeby. Najważniejsze informacje: ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
12,00 zł
cena 840 
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Komorowice Śląskie
nowa oferta
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Komorowice Śląskie

Bielsko-Biała, Komorowice Śląskie
lokal na wynajem

KON-LW-1342

Do wynajęcia lokal usługowo–biurowy o powierzchni do 480 m², zlokalizowany na terenach przemysłowo–usługowych Bielsko-Biała. To propozycja dla firm poszukujących dużej, elastycznej przestrzeni z możliwością pełnej aranżacji pod własne potrzeby. Najważniejsze informacje: ...

Powierzchnia
480,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
12,08 zł
cena 5 800 
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Komorowice Śląskie
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Szczyrk

Szczyrk
działka na sprzedaż

KON-GS-1341

DZIAŁKA BUDOWLANA 2000 m² POŁOŻONA W SZCZYRKU U STÓP SKRZYCZNEGO Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2000 m², położona w atrakcyjnej lokalizacji u stóp Skrzycznego w Szczyrku. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego ...

Powierzchnia
2 087,00 m2
Cena za m2
742,69 zł
cena 1 550 000 
działka na sprzedaż - Szczyrk

Wilkowice
restauracja na sprzedaż

KON-BS-1337

Wilkowice - centrum miejscowości, bezpośrednio przy trasie Bielsko-Biała - Żywiec. Na sprzedaż budynek usługowy. Obiekt parterowy, w całości podpiwniczony, z dachem dwuspadowym pokrytym blachą trapezową. Dużym atutem jest własny parking, zapewniający komfort klientom ...

Powierzchnia
375,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 133 m²
Cena za m2
3 386,67 zł
cena 1 270 000 
restauracja na sprzedaż - Wilkowice

Wilkowice
kamienica na sprzedaż

KON-BS-1336

Kamienica inwestycyjna z najemcą komercyjnym i potencjałem rozbudowy w Wilkowicach Górnych. Na sprzedaż nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej lokalizacji w Wilkowicach Górnych, u podnóża Beskidów. Przedmiotem sprzedaży jest murowana, ...

Powierzchnia
224,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 162 m²
Cena za m2
4 062,50 zł
cena 910 000 
kamienica na sprzedaż - Wilkowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem